Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Гумор » Тартюф - Жан Батист Мольєр

Аудіокнига "Тартюф - Жан Батист Мольєр"

252
0
03.09.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Тартюф" українською мовою, автора Жан Батист Мольєр. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Тартюф - Жан Батист Мольєр» написана автором - Жан Батист Мольєр ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Борис Лобода. Жанр аудіокниги «Тартюф - Жан Батист Мольєр» - "📚 Гумор / 📚 Зарубіжна література / 📚 П'єса" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Тартюф" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Тартюф - Жан Батист Мольєр" в соціальних мережах: 
«Тартюф, або дурисвіт» - комедійна п'єса французького письменника Мольєра, яка була написана у 1664 році. Була поставлена майже всіма театрами світу.

«Тартюф» має велике соціальне значення. У ній Мольєр змальовував не приватні родинні стосунки, а щонайшкідливіший суспільний порок - лицемірство. У «Передмові» до «Тартюфа», важливому теоретичному документі, Мольєр пояснює сенс своєї п'єси. Він затверджує суспільне призначення комедії, заявляє, що «завдання комедії - батожити пороки, і винятків тут бути не повинно. Порок лицемірства з державної точки зору є одним з найнебезпечніших за своїми наслідками. Театр же володіє можливістю протидіяти пороку». Саме лицемірство, за визначенням Мольєра, основний державний порок Франції його часу, став об'єктом його сатири.
Ім'я головного героя Тартюф, було вигадане самим Мольєром. Докорінно воно має старе французьке слово truffer (обманювати).

Дія п’єси «Тартюф» відбувається в будинку Оргона - багатого паризького буржуа. Він приводить у свою господу дивне створіння на ім’я Тартюф. Ніхто й незчувся, як цей майстер маніпуляції людьми почав усім заправляти в апартаментах багатого недотепи. Родичів, які намагаються довести йому, що Тартюф зовсім не такий святий, яким намагається показати себе, Оргон вважає невдячними. Істинна сутність Тартюфа проявляється лише тоді, коли Оргон необачно доручає йому зберігати скриню з цінними паперами і переписує на нього будинок.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Тартюф - Жан Батист Мольєр», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Тартюф - Жан Батист Мольєр"