Аудіокнига "Ревізор - Микола Гоголь"

526
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Ревізор" українською мовою, автора Микола Гоголь. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Ревізор - Микола Гоголь» написана автором - Микола Гоголь ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Віктор Добровольський. Жанр аудіокниги «Ревізор - Микола Гоголь» - "📚 Українська література / 📚 Гумор / 📚 Аудіо-вистава / 📚 П'єса" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Ревізор" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Ревізор - Микола Гоголь" в соціальних мережах: 
Знаменита п'єса Миколи Гоголя, видатного письменника XIX століття, що є загальнообов'язковою для учнів середніх шкіл.

Молодого чоловіка зі знаменитої комедії Миколи Гоголя «Ревізор», який оселився в саратовському готелі, місцеві чиновники помилково приймають за ревізора і всіляко намагаються прислужитися йому. Насправді, Хлестаков - дрібний чиновник з Петербурга, який намагається жити на широку ногу, але не має для цього коштів. Всі гроші, що надсилаються йому батьком, він миттєво прогулює. А тут трапляється така оказія: чиновники самі і з задоволенням постачають його грошима. Молодий чоловік швидко оцінив ситуацію і почав свою шахрайську гру, блискуче описану Миколою Гоголем у незабутній комедії «Ревізор».

Вистава Театру імені Івана Франка. Український переклад Миколи Садовського.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Ревізор - Микола Гоголь», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Ревізор - Микола Гоголь"