Байки Леонiда Глiбова - Леонiд Глiбов - 1-ша Бібліотека Аудіокниг Українською Мовою Безкоштовно
📚 Байка
Леонід Глібов набув слави за свої оригінальні байки на української мові. Вiн відомий як один із засновників української літератури для дітей. Усього він написав понад сотню творів цього жанру. Його перша збірка українськіх творів «Байки Леоніда Глібова», що містила 36 творів, вийшла у Києві у 1863 р....
3:53:45
468
0
16.06.22
Євген Гребінка - Горобці та вишня - Євген Гребінка - 1-ша Бібліотека Аудіокниг Українською Мовою Безкоштовно
📚 Байка
Глянь, глянь, летять, да їх летить чимало, Куди оце летять з оселі Горобці? Дивлюсь, у сад побрались молодці. На Вишеньці їх геть-то насідало, І бенкет зараз підняли; Цвірінькають, джеркочуть знай на Вишні Із ранку самого до пізньої пори. Я простий чоловік, то й взяв собі на мислі, Що Вишеньці моїй предобре у саду, Що їй превесело, бо як край єї йду Або і так коли...
00:00:55
264
0
15.06.22
Григорій Сковорода — Бджола та Шершень - Григорій Сковорода - 1-ша Бібліотека Аудіокниг Українською Мовою Безкоштовно
📚 Програма ЗНО
У байці «Бджола та Шершень» письменник розкриває суспільне й моральне значення праці. Мораль (її автор називає «сила») байки проста: праця має стати природною потребою, «найсолодшою поживою». Тільки тоді життя матиме сенс і красу. В улюбленій справі людина щаслива, а в безділлі — деградує....
00:02:58
244
0
15.06.22

Слухайте українські аудіокниги жанру "📚 Байка" на сайті Ukrainianaudiobooks.com

Байка – коротке, найчастіше віршоване оповідання сатиричного характеру, в сюжеті якого суспільні проблеми. У нашій бібліотеці на сайті ви знайдете кращі байки у форматі аудіокниги українською, доступні в режимі онлайн, цілком безкоштовно.

Байки: аудіокниги українською

Аудіокниги байки українською мовою безкоштовно на сайті ukrainianaudiobooks.com

Перші байки були створені ще у V сторіччі до н. е. Поширена легенда, що автором найперших байок був раб Езоп, який був позбавлений можливості вільно висловлювати свої думки, отже змушений був вдатися до алегорій, прозорих та дотепних. Саме така алегорична форма висловлювання отримала пізніше назву «мова Езопа», що сьогодні вважається невід’ємною складовою будь-якої байки. Перші байки існували лише в усній формі, записувати їх стали лише у II сторіччі до н. е.

А ось у європейській літературі XVII – XVIII сторічь античні сюжети були відомі в обробці популярних поетів того часу. Одним з найбільш відомих літераторів, що відтворив жанр байки, вважають Жана де Лафонтена, який адаптував для сучасників сюжети Езопа. Але у Лафонтена байка перетворюється на своєрідну поетичну іграшку, граціозну, багато орнаментовану новелу.

Як ми уже відзначили, у байці, через умовні образи, викриваються та засуджуються людські вади та негативні явища суспільного життя. Наприкінці байки майже завжди є короткий висновок, в якому міститься основна думка твору. В нашій бібліотеці ви завжди знайдете дотепні аудіокниги українською – байки Гребінки «Горобці та вишня», Сковороди «Бджола та шершень», що будуть цікаві вам та вашим дітям.

Аудіокниги безкоштовно, онлайн

Аудіокниги байка українською мовою безкоштовно на сайті ukrainianaudiobooks.com

Можливо, ви теж помічали, що ми сьогодні не так вже й часто звертаємось до найяскравіших перлин української та світової літератури? До вашої уваги – розкішна добірка: лише найцікавіші аудіо книги у бездоганному виконанні! В бібліотеці на сайтіаудіокниги онлайн, цілком безкоштовно, без жодних обмежень!

Знайти аудіокнижку, що вам потрібна, досить просто: достатньо скористатися зручною системою пошуку. Наша колекція регулярно доповнюється та оновлюється, аби ви завжди могли шукати та знаходити аудіокниги, доступні безкоштовно, онлайн – за своїм смаком та настроєм.

Аудіокниги онлайн – ваша можливість долучитися до справжньої літератури, не сувати в дорозі та не нудьгувати у черзі. Ми будемо дуже вдячні, якщо ви знайдете можливість залишити ваші коментарі та відгуки. Бажаємо приємного прослуховування!