Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Проза » Тарас Шевченко “ДУМИ МОЇ, ДУМИ МОЇ…” - Тарас Шевченко

Аудіокнига "Тарас Шевченко “ДУМИ МОЇ, ДУМИ МОЇ…” - Тарас Шевченко"

В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Тарас Шевченко “ДУМИ МОЇ, ДУМИ МОЇ…”" українською мовою, автора Тарас Шевченко. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Тарас Шевченко “ДУМИ МОЇ, ДУМИ МОЇ…” - Тарас Шевченко» написана автором - Тарас Шевченко ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Жанр аудіокниги «Тарас Шевченко “ДУМИ МОЇ, ДУМИ МОЇ…” - Тарас Шевченко» - "📚 Проза" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Тарас Шевченко “ДУМИ МОЇ, ДУМИ МОЇ…”" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Тарас Шевченко “ДУМИ МОЇ, ДУМИ МОЇ…” - Тарас Шевченко" в соціальних мережах: 


Вірш обов’язкової програми 8 класу української літератури начитав спеціально для проекту “Книги, що говорять” Михайло Войчук.
Аудіо та відеомонтування – Габріела Медвецька.
Дякуємо за чудову роботу, любі волонтери!!!!
«Думи мої, думи мої» аналіз вірша — тема, ідея, жанр, рік написання, художні засоби, історія написання та інші питання розкриті в цій статті. «Думи мої, думи мої…» вірш Тараса Шевченка — сповнений сумом за Батьківщиною, автор вболіває за українців, які знаходяться в панській неволі, терплять приниження та знущання. «Думи мої, думи мої» аналіз вірша Жанр: громадянська лірика. Рік написання: 1839 Тема: звернення Т. Шевченка до своїх дум із сподіванням і вірою у вільне життя співвітчизників. Ідея: тільки впевненість у щасливе життя, наполегливість допоможе змінити соціальний устрій; засудження слабкості, поневірянь, байдужості, що роблять людину рабом. Основна думка: думка про нещасливу долю свого народу не залишає поета протягом усього часу перебування на солдатчині. Образи-символи — «чорний орел» , «ворон» , «соловейко» Художні засоби «Думи мої, думи мої» Епітети: «думи мої єдині», «лиха година», «тихими речами», «темнії ночі», «Дніпр широкий», «щиру правду» Порівняння: «привітаю, як діток», «Як та воля, що минулась,» Риторичні звернення: «Думи мої», «Квіти мої, діти!», «мої голуб’ята», «мої любі»; Метафори — «Серце рвалося, сміялось,», «лихо сміється». Історія написання «Думи мої, думи мої» Вірш «Думи мої, думи мої» був написаний Тарасом Шевченком у 1839 році в Петербурзі. У Т.Шевченка є ще один вірш «Думи мої, думи мої» , написаний на засланні в Орській фортеці 1847 року. Після арешту Т. Шевченка за участь в Кирило-Мефодіївському товаристві, ув’язнено в казематах Третього відділу. Незабаром було виголошено ви­рок — призначити солдатом в Оренбурзький окремий корпус. З 1847 року стає рядовим в Орській фортеці, продовжує писати у «заха­лявні книжечки» (1847-1850). Солдатчина для поета була гірше від тюрми, був ненависним сам дух солдафонства, що лягав на живу душу. Тому Шевченко писав, ховаючись від усього світу в степ, за вали, на берег моря. До теми дум Тарас Григорович звертався не одноразово, а поезія «Думи мої, думи мої…» була написана у 1847 році під час його перебування в Орській кріпості. У цій поезії автор вболіває за важку долю, злиденне життя кріпаків, їхнє безправне становище, пригніченість України.

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Тарас Шевченко “ДУМИ МОЇ, ДУМИ МОЇ…” - Тарас Шевченко», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Тарас Шевченко “ДУМИ МОЇ, ДУМИ МОЇ…” - Тарас Шевченко"