Аудіокнига "Старий і море - Ернест Хемінгуей"

327
0
16.09.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Старий і море" українською мовою, автора Ернест Хемінгуей. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Старий і море - Ернест Хемінгуей» написана автором - Ернест Хемінгуей ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Юрій Сушко. Жанр аудіокниги «Старий і море - Ернест Хемінгуей» - "📚 Зарубіжна література / 📚 Аудіо-вистава" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Старий і море" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Старий і море - Ернест Хемінгуей" в соціальних мережах: 
Відомий американський письменник Ернест Хемінгуей в 1952 опублікував свою повість «Старий і море» в журналі «Life». Лише за два дні було продано понад 5000000 примірників. Наступного року автор отримує за твір Пулітцерівську премію, а 1954 року Нобелівську премію з літератури.

І нині глибоко філософський, навіть загадковий твір Хемінгуея "Старий і море" зберігає славу нетлінного шедевра ХХ століття.
Хемінгуей створив своєрідний гімн мужності людини, її волі і силі. "Людина створена не для того, щоб терпіти поразки. Людину можна знищити, але перемогти її неможливо".

Також на сайті можна послухати аудіовиставу Старий і море, за участі народник артистів України.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Старий і море - Ернест Хемінгуей», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Старий і море - Ернест Хемінгуей"