Аудіокнига "Гра у бісер - Герман Гессе"

414
0
14.09.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Гра у бісер" українською мовою, автора Герман Гессе. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Гра у бісер - Герман Гессе» написана автором - Герман Гессе ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Сергій Москаленко. Жанр аудіокниги «Гра у бісер - Герман Гессе» - "📚 Зарубіжна література / 📚 Роман" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Гра у бісер" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Гра у бісер - Герман Гессе" в соціальних мережах: 
Головний і останній роман автора, над яким він працював понад 10 років. Автор розповідає про прекрасну Касталію (вигадану республіку «десь у горах» у ХХV столітті) — закриту державу, де люди присвячують свій час Грі в бісер. Сам Гессе говорив, що цей твір був його відповіддю фашизму, спробою прославити духовність у «чумному, отруєному» світі. Роман був виданий в нейтральній Швейцарії в 1943 році. Німецькій публіці він став доступний лише після Другої світової війни.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Гра у бісер - Герман Гессе», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Гра у бісер - Герман Гессе"