Аудіокнига "Сіддхартха - Герман Гессе"

278
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Сіддхартха" українською мовою, автора Герман Гессе. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Сіддхартха - Герман Гессе» написана автором - Герман Гессе ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Аппекс. Жанр аудіокниги «Сіддхартха - Герман Гессе» - "📚 Зарубіжна література / 📚 Роман" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Сіддхартха" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Сіддхартха - Герман Гессе" в соціальних мережах: 
Герман Гессе - німецький письменник, філософ, лауреат Нобелівської премії в галузі літератури 1946 року. Його роман-притча "Сіддха́ртха" вперше виданий 1922 року.

Дія книги відбувається у стародавній Індії. Роман описує життя брахмана Сіддхартхи з дитинства до смерті, його пошук себе і духовне зростання. Головний герой послідовно проходить етапи навчання у батьківському домі, мандрів з аскетами-саманами, спілкування з Буддою, знайомства з гетерою Камалою і багатого життя серед звичайних людей, зречення мирських благ і доживання віку біля річки, де він працює перевізником і нарешті знаходить гармонію у житті.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Сіддхартха - Герман Гессе», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Сіддхартха - Герман Гессе"