Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Українська література » Мій товариш Наливайко і п’яний Буратіно - Андрій Кокотюха

Аудіокнига "Мій товариш Наливайко і п’яний Буратіно - Андрій Кокотюха"

233
0
13.09.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Мій товариш Наливайко і п’яний Буратіно" українською мовою, автора Андрій Кокотюха. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Мій товариш Наливайко і п’яний Буратіно - Андрій Кокотюха» написана автором - Андрій Кокотюха ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Людмила Нічик. Жанр аудіокниги «Мій товариш Наливайко і п’яний Буратіно - Андрій Кокотюха» - "📚 Українська література / 📚 Повісті й оповідання" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Мій товариш Наливайко і п’яний Буратіно" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Мій товариш Наливайко і п’яний Буратіно - Андрій Кокотюха" в соціальних мережах: 
Дружина заявила, що телевізор і праску їй купила мама. Тому на це майно я не маю права претендувати, бо нажитим спільно воно аж ніяк не вважається. Решту поділить суд.
Вона пішла, а я не знав, радіти чи страждати. Жили ми три з половиною роки, зірок я з неба не хапав, особливо рік тому, коли тинявся без постійної роботи і захопився процесом вдячного наливання. Фактично цим заробляв собі на життя, і спосіб виявився несподівано простим.

Усі оповідання з циклу "Жити - пити:"

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Мій товариш Наливайко і п’яний Буратіно - Андрій Кокотюха», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Мій товариш Наливайко і п’яний Буратіно - Андрій Кокотюха"