Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Українська література » Недопите мартіні б’янко - Наталка Сняданко

Аудіокнига "Недопите мартіні б’янко - Наталка Сняданко"

216
0
11.09.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Недопите мартіні б’янко" українською мовою, автора Наталка Сняданко. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Недопите мартіні б’янко - Наталка Сняданко» написана автором - Наталка Сняданко ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Людмила Нічик. Жанр аудіокниги «Недопите мартіні б’янко - Наталка Сняданко» - "📚 Українська література / 📚 Повісті й оповідання" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Недопите мартіні б’янко" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Недопите мартіні б’янко - Наталка Сняданко" в соціальних мережах: 
Альона була перукаркою. Колись працювала в найдорожчих салонах міста, куди до неї ходили вірні клієнтки і мігрували разом з нею із салону до салону… Кілька останніх років Альона частково працювала вдома. Юстина була масажисткою, точніше, зараз вона вже була співвласницею одного з масажних салонів на центральній вулиці міста. Їхні вечори проходили за налагодженою схемою – по черзі готували вечерю і так само по черзі купували пляшку. Повечерявши, сідали дивитися фільм або серіал. За серіал випивали пляшку вина, за фільм – дві. Пива випивали по дві пляшки, маленької мартіні вистачало на серіал, але на фільм уже треба було велику, і від цього вони вже справді п’яніли. Таким чином вибір фільмів та серіалів часто зумовлювався тим, чи можуть вони собі дозволити завтра вранці бути не в формі, тобто вибором типу і кількості алкоголю…

Усі оповідання з циклу "Жити - пити:"

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Недопите мартіні б’янко - Наталка Сняданко», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Недопите мартіні б’янко - Наталка Сняданко"