Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Зарубіжна література » Ще живе Еміль у Льонеберзі - Астрід Ліндгрен

Аудіокнига "Ще живе Еміль у Льонеберзі - Астрід Ліндгрен"

412
0
10.09.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Ще живе Еміль у Льонеберзі" українською мовою, автора Астрід Ліндгрен. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Ще живе Еміль у Льонеберзі - Астрід Ліндгрен» написана автором - Астрід Ліндгрен ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Mary. Жанр аудіокниги «Ще живе Еміль у Льонеберзі - Астрід Ліндгрен» - "📚 Зарубіжна література / 📚 Повісті й оповідання / 📚 Дитяча література / 📚 Пригоди" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Ще живе Еміль у Льонеберзі" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Ще живе Еміль у Льонеберзі - Астрід Ліндгрен" в соціальних мережах: 
У Швеції живе веселий блакитноокий хлопчик-пустун на ймення Еміль. Він завжди потрапляє в якусь халепу. Ну кому спаде на гадку розмалювати Іду в яскраво-синій колір, підпалити перо на капелюсі паніматки чи нагодувати півня та поросятко п’яними вишнями? Усе це він, невгамовний Еміль з Льонеберґи.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Ще живе Еміль у Льонеберзі - Астрід Ліндгрен», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Ще живе Еміль у Льонеберзі - Астрід Ліндгрен"