Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Українська література » Майська ніч, або Ворожба на павуках - Валентин Чемерис

Аудіокнига "Майська ніч, або Ворожба на павуках - Валентин Чемерис"

165
0
06.09.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Майська ніч, або Ворожба на павуках" українською мовою, автора Валентин Чемерис. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Майська ніч, або Ворожба на павуках - Валентин Чемерис» написана автором - Валентин Чемерис ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Дмитро Хоркін. Жанр аудіокниги «Майська ніч, або Ворожба на павуках - Валентин Чемерис» - "📚 Українська література / 📚 Повісті й оповідання" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Майська ніч, або Ворожба на павуках" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Майська ніч, або Ворожба на павуках - Валентин Чемерис" в соціальних мережах: 
Повість-химера Валентина Чемериса «Майська ніч, або Ворожіння на павуків» представляє собою чудовий сплав художнього твору, біографічного та фантастичного дослідження життєвого шляху класика російської літератури Миколи Васильовича Гоголя. Правда, автор постійно нагадує і стверджує, що Гоголь воістину український класик, а російським він став тільки лише згідно нагоди, злій волі Москви і свого дивного характеру. Але, незважаючи на випадкові націоналістичні штрихи, проте, повість дивно читабельна, сюжет вибудований настільки логічно, пояснюючи багато фактів біографії письменника, що починаєш вірити в те, що дійсно Гоголь на самому початку свого творчого шляху продав душу злим силам! Виявляється, молодий Гоголь після своєї подорожі до Німеччини і дебюту - невдалою повісті «Ганц Кюхельгартен» (1829) - відправляється до Києва, де звертається до відомих на всю Малоросію київським відьмам, з якими знався ще з свого отроцтва. Прагнучи до літературної слави, він уклав з ними відомий договір, написаний власною кров'ю, і через пару років раптом видає першу частину «Вечорів на хуторі біля Диканьки», що принесли йому немеркнучу славу ще за життя. Він став знаменитим, відомим на всю Росію, але душа виявилася скута страхом близької розплати і в 43 роки, як нам відомо, він несподівано помирає.....

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Майська ніч, або Ворожба на павуках - Валентин Чемерис», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Майська ніч, або Ворожба на павуках - Валентин Чемерис"