Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Зарубіжна література » Ніч у самотньому жовтні - Роджер Желязни

Аудіокнига "Ніч у самотньому жовтні - Роджер Желязни"

412
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Ніч у самотньому жовтні" українською мовою, автора Роджер Желязни. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Ніч у самотньому жовтні - Роджер Желязни» написана автором - Роджер Желязни ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Black Horror. Жанр аудіокниги «Ніч у самотньому жовтні - Роджер Желязни» - "📚 Зарубіжна література / 📚 Роман" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Ніч у самотньому жовтні" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Ніч у самотньому жовтні - Роджер Желязни" в соціальних мережах: 
Роман «Ніч у самотньому жовтні» Р. Желязни неможливо просто читати: ним потрібно дихати. Кожна його сторінка пахне осінніми дощами й опалим листям, древньою магією і… не менш древніми страхами.

Зрештою, це не звичайний роман, а радше жовтневий щоденник сторожового пса на ймення Нюх, який спільно зі своїм хазяїном Джеком (тим самим Різником), а також з іншими друзями й недругами та їхніми сумнозвісними господарями бере участь у Великій Грі, що відбувається місячної ночі на Геловін. І не дай боже в цій Грі програти, бо долі переможених не позаздриш.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Ніч у самотньому жовтні - Роджер Желязни», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Ніч у самотньому жовтні - Роджер Желязни"