Аудіокнига "Джек Тіньовий - Роджер Желязни"

332
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Джек Тіньовий" українською мовою, автора Роджер Желязни. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Джек Тіньовий - Роджер Желязни» написана автором - Роджер Желязни ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Sergio. Жанр аудіокниги «Джек Тіньовий - Роджер Желязни» - "📚 Зарубіжна література / 📚 Роман / 📚 Фантастика / 📚 Фентезі" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Джек Тіньовий" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Джек Тіньовий - Роджер Желязни" в соціальних мережах: 
Світ «Тіньового Джека» - це чорно-білий світ, розділений поміж Магією, що панує на нічній стороні планети, і Наукою - владаркою освітленої сторони. Автор розповідає нам історію невдалого злодія та крутія на ймення Джек Тіньовий, його страту, воскресіння й жадобу помсти. Прагнучи відплатити за кривду й повернути кохану, він пожертвує хоч цілим світом, нічим не поступиться. І на цьому шляху йому не забракне ні відваги, ні жорстокості, ні хитрості, як його творцеві не забракло таланту, щоби перетворити простеньку історію помсти в епічну філософську притчу... Джек у свою чергу здобуває здатність наблизити фентезі-всесвіт Желязни ближче до нашого реального світу.

Переклад з англійської Дениса Дьоміна. Книга начитана повністю - приємного прослуховування!

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Джек Тіньовий - Роджер Желязни», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Джек Тіньовий - Роджер Желязни"