Аудіокнига "Фавст - Григорій Косинка"

158
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Фавст" українською мовою, автора Григорій Косинка. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Фавст - Григорій Косинка» написана автором - Григорій Косинка ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Олена Провотар. Жанр аудіокниги «Фавст - Григорій Косинка» - "📚 Українська література / 📚 Повісті й оповідання" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Фавст" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Фавст - Григорій Косинка" в соціальних мережах: 
Григорій Косинка брав участь у громадянській війні, три місяці був ув’язненим, саме тюремні спогади відображені в новелі «Фавст». Твір дуже довго не друкували, бо події у творі, відбуваються у в’язниці перших пореволюційних часів.

У творі розкрито трагічну долю подільського селянина Прокопа Конюшини, який загинув у муравйовсько-більшовицьких застінках, але залишив незнищенну віру в щасливе майбутнє українського народу, витерпів нелюдські муки, але не став зрадником. Григорій Косинка уславлює бунтарство проти насильства з боку влади, прагнення до незалежності України не тільки інтелігенції, а й простих селян, возвеличення честі та гідності кожного українця.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Фавст - Григорій Косинка», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Фавст - Григорій Косинка"