Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Українська література » Козир-дівка - Григорій Квітка-Основ'яненко

Аудіокнига "Козир-дівка - Григорій Квітка-Основ'яненко"

208
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Козир-дівка" українською мовою, автора Григорій Квітка-Основ'яненко. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Козир-дівка - Григорій Квітка-Основ'яненко» написана автором - Григорій Квітка-Основ'яненко ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Світлана Горлова. Жанр аудіокниги «Козир-дівка - Григорій Квітка-Основ'яненко» - "📚 Українська література / 📚 Повісті й оповідання" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Козир-дівка" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Козир-дівка - Григорій Квітка-Основ'яненко" в соціальних мережах: 
Соціально-побутова повість, в основу якої лягли безпосередні життєві спостереження письменника. Працюючи совісним суддею, Квітка зустрічався з численними фактами бюрократизму, хабарництва, зневаги до простих людей. З листування письменника видно, що у своїх творах він використовував матеріали, спостереження, пов'язані з діяльністю в суді.

У цій повісті, автор змальовує образ сильної, сміливої і вольової дівчини Ївги, що переборює всі несправедливості влади.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Козир-дівка - Григорій Квітка-Основ'яненко», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Козир-дівка - Григорій Квітка-Основ'яненко"