Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Українська література » Бомба для Патріарха - Валентин Чемерис

Аудіокнига "Бомба для Патріарха - Валентин Чемерис"

157
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Бомба для Патріарха" українською мовою, автора Валентин Чемерис. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Бомба для Патріарха - Валентин Чемерис» написана автором - Валентин Чемерис ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Андрій Вільколек. Жанр аудіокниги «Бомба для Патріарха - Валентин Чемерис» - "📚 Українська література / 📚 Повісті й оповідання" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Бомба для Патріарха" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Бомба для Патріарха - Валентин Чемерис" в соціальних мережах: 
Коротенька оповідь про життя Святішого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, становлення його духовності та боротьбу за незалежну українську церкву. Несподіванкою стало те, що автор ще у 2001 році (час написання книги) викриває злочинну діяльність майбутнього Президента України Януковича.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Бомба для Патріарха - Валентин Чемерис», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Бомба для Патріарха - Валентин Чемерис"