Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Українська література » Остання любов президента - Андрій Курков

Аудіокнига "Остання любов президента - Андрій Курков"

204
0
15.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Остання любов президента" українською мовою, автора Андрій Курков. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Остання любов президента - Андрій Курков» написана автором - Андрій Курков ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Тетяна Дюпіна. Жанр аудіокниги «Остання любов президента - Андрій Курков» - "📚 Українська література / 📚 Детектив / 📚 Роман" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Остання любов президента" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Остання любов президента - Андрій Курков" в соціальних мережах: 
Це — майже детективна історія про людину, яка опинилася у владній верхівці, проте заплатила за це своїм серцем... Президентові України пересадили чуже серце, випадково він дізнається про те, що його можуть зупинити у будь-яку хвилину. Хто за цим стоїть і кому це вигідно? Що може врятувати президента і повернути йому здатність працювати і кохати?..

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Остання любов президента - Андрій Курков», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Остання любов президента - Андрій Курков"