Аудіокнига "Під каштанами - Тетяна Фролова"

181
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Під каштанами" українською мовою, автора Тетяна Фролова. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Під каштанами - Тетяна Фролова» написана автором - Тетяна Фролова ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Жанр аудіокниги «Під каштанами - Тетяна Фролова» - "📚 Українська література / 📚 Сучасна проза" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Під каштанами" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Під каштанами - Тетяна Фролова" в соціальних мережах: 
Я стану на перехресті доріг і поклонюся на всі чотири сторони.
– Кому це ти кланяєшся? – спитає мене хтось невидимий, адже кругом – ні лялечки…
– Землі, – тихо відповім я. – Кланяюся тобі, моя Земле. Земля носить нас, людей, на собі, годує і леліє, як своїх дітей, додає сили, радіє, коли ми розумні, і сумує, коли нам забракне розуму, і ми воюємо, затіваємо політичні швари або ж придумуємо для Землі нові екологічні випробування. Земля жива… А коли ми відходимо у небуття, вона приймає нас у лоно своє, щоб відродити знову у квітці чи билині, у деревині чи… А далі іде таїна, незбагненна, незвідана… Прости нам, Земле, гріхи наші тяжкі перед тобою, як і Бог нам прощає провини наші.
– Дивачка! – хтось скаже тихо. То й нехай каже… А я поклонюся Землі… і вдруге, і втретє поклонюся, бо Земля – свята, свята від діда–прадіда, свята віддавна, свята завжди.
Поклонюся Землі…

Всі книги серії «Поклонюся землі»:

1. Стежка від воріт
2. Під каштанами

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Під каштанами - Тетяна Фролова», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Під каштанами - Тетяна Фролова"