Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Українська література » Метелики в крижаних панцирах - Оксана Радушинська

Аудіокнига "Метелики в крижаних панцирах - Оксана Радушинська"

212
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Метелики в крижаних панцирах" українською мовою, автора Оксана Радушинська. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Метелики в крижаних панцирах - Оксана Радушинська» написана автором - Оксана Радушинська ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Оксана Радушинська та інші.. Жанр аудіокниги «Метелики в крижаних панцирах - Оксана Радушинська» - "📚 Українська література / 📚 Повісті й оповідання" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Метелики в крижаних панцирах" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Метелики в крижаних панцирах - Оксана Радушинська" в соціальних мережах: 
«Метелики у крижаних панцирах» - повість Оксани Радушинської про дівчинку-підлітка, прикуту до візка після автомобільної катастрофи, у якій загинули її батьки. Чи зможе героїня знайти справжніх друзів і навіть перше кохання? Чи зможе відкритися світові, перебуваючи у панцирі зі страху перед людським нерозумінням, перешіптуванням за спиною? Чи зможе довести усім довкола і насамперед собі, що найважливіше - людська гідність.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Метелики в крижаних панцирах - Оксана Радушинська», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Метелики в крижаних панцирах - Оксана Радушинська"