Аудіокнига "Ошуканець - Філіп Кіндред Дік"

174
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Ошуканець" українською мовою, автора Філіп Кіндред Дік. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Ошуканець - Філіп Кіндред Дік» написана автором - Філіп Кіндред Дік ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Євген Пелех. Жанр аудіокниги «Ошуканець - Філіп Кіндред Дік» - "📚 Зарубіжна література / 📚 Фантастика" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Ошуканець" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Ошуканець - Філіп Кіндред Дік" в соціальних мережах: 
Людство програє війну з прибульцями з Альфа-Центавра. Винахідник Спенс Олгем дуже близько підійшов до створення "зброї перемоги", тож був дуже здивований коли його заарештували спецслужби і звинуватили не просто в колабораціонізмі - а в тому що він не Спенс Олгем.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Ошуканець - Філіп Кіндред Дік», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Ошуканець - Філіп Кіндред Дік"