Аудіокнига "Сніг у Флоренції - Ліна Костенко"

236
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Сніг у Флоренції" українською мовою, автора Ліна Костенко. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Сніг у Флоренції - Ліна Костенко» написана автором - Ліна Костенко ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Лариса Хоролець. Жанр аудіокниги «Сніг у Флоренції - Ліна Костенко» - "📚 Українська література / 📚 Аудіо-вистава / 📚 Драмa" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Сніг у Флоренції" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Сніг у Флоренції - Ліна Костенко" в соціальних мережах: 
Драматична поема (1985 рік). Дія відбувається в монастирі старовинного французького містечка Тур. XVI століття.
Головна проблема поеми, що є наскрізною у всій творчості Ліни Костенко, - про вічне й тлінне. І тому твір насичений протиставленнями, перетвореннями, роздвоєннями. Скульптури оживають або - тануть. Мармур стає снігом, а сніг - мармуром.
Головний герой поеми італійський скульптор Джованфранческо Рустичі фігурує в тексті в двох іпостасях - як Старий, що доживає віку в монастирі м. Тур у Франції і свій творчий талант утратив, і Флорентієць, що веде бурхливе життя у Флоренції й творить нетануче. Розмови Старого з Флорентійцем у монастирському саду, тобто фактично гіркі роздуми Рустичі, складають основний обсяг тексту поеми.

Музика Юрія Шевченка.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Сніг у Флоренції - Ліна Костенко», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Сніг у Флоренції - Ліна Костенко"