Аудіокнига "Лялечка - Михайло Коцюбинський"

203
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Лялечка" українською мовою, автора Михайло Коцюбинський. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Лялечка - Михайло Коцюбинський» написана автором - Михайло Коцюбинський ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Кирило Полтавець. Жанр аудіокниги «Лялечка - Михайло Коцюбинський» - "📚 Українська література" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Лялечка" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Лялечка - Михайло Коцюбинський" в соціальних мережах: 
У новелі «Лялечка» автор через внутрішній світ земської вчительки розкриває важливі особистісні й тогочасні соціальні проблеми.

Раїса Левицька ще зі студентської лави намагалася «вилущитися» з лялечки й стати метеликом - тобто реалізувати себе як людину і як гідного саможертовного народного вчителя: «Вона… почувала в собі таку любов до нещасного «народу», що спочатку хотіла вмерти для нього, а потім роздумала і поклялась жити». Іронія в характеристиці героїні явна, вона зникає лише тоді, коли Раїса зустрілася з тим «народом» віч-навіч: «На всьому відбились сліди убожества. І житла, і люди, що вічно риються в землі, прийняли, ввижалось Раїсі, колір землі, здавалися деталями мертвої природи». Спочатку героїня не мирилася з грубим втручанням сільського священика в шкільні справи, але потім поступово потрапляє під його вплив - стає «лялечкою», заплутавшись у тенетах «павука».

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Лялечка - Михайло Коцюбинський», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Лялечка - Михайло Коцюбинський"