Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Українська література » Дванадцять, або виховання жінки в умовах непридатних до життя - Ірен Роздобудько

Аудіокнига "Дванадцять, або виховання жінки в умовах непридатних до життя - Ірен Роздобудько"

217
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Дванадцять, або виховання жінки в умовах непридатних до життя" українською мовою, автора Ірен Роздобудько. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Дванадцять, або виховання жінки в умовах непридатних до життя - Ірен Роздобудько» написана автором - Ірен Роздобудько ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Ольгa Лях. Жанр аудіокниги «Дванадцять, або виховання жінки в умовах непридатних до життя - Ірен Роздобудько» - "📚 Українська література / 📚 Роман" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Дванадцять, або виховання жінки в умовах непридатних до життя" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Дванадцять, або виховання жінки в умовах непридатних до життя - Ірен Роздобудько" в соціальних мережах: 
Головна героїня роману є своєрідним провідником у замкнений світ пацієнтів психодиспансеру, а функція її полягає в тому, щоб їх просто вислухати. Оповіді пацієнтів різні. Спочатку здається, що все це хвороблива маячня. Але з часом героїня починає бачити внутрішній стан речей і відтоді усе зовнішнє викликає у неї лише сум або сміх. Згадуючи своє попереднє життя - кар'єру успішної письменниці, гламурні вечірки, розмови ні про що, гонитву за славою і багатством - вона розуміє, що треба негайно тікати на безлюдний острів. Але скільки брати квитків на літак, адже для того, щоб вести за собою армію, достатньо мати лише десять послідовників. Чи дванадцять?

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Дванадцять, або виховання жінки в умовах непридатних до життя - Ірен Роздобудько», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Дванадцять, або виховання жінки в умовах непридатних до життя - Ірен Роздобудько"