Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Українська література » Ґудзик 2. Десять років по тому - Ірен Роздобудько

Аудіокнига "Ґудзик 2. Десять років по тому - Ірен Роздобудько"

1 029
0
16.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Ґудзик 2. Десять років по тому" українською мовою, автора Ірен Роздобудько. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Ґудзик 2. Десять років по тому - Ірен Роздобудько» написана автором - Ірен Роздобудько ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Галина Шумська. Жанр аудіокниги «Ґудзик 2. Десять років по тому - Ірен Роздобудько» - "📚 Українська література / 📚 Сучасна проза / 📚 Роман" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Ґудзик 2. Десять років по тому" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Ґудзик 2. Десять років по тому - Ірен Роздобудько" в соціальних мережах: 

Аудіокнига "Ґудзик 2. Десять років по тому" від талановитої української письменниці Ірен Роздобудько – це захоплююча подорож в минуле і сучасність головної героїні, яка намагається розгадати загадку свого життя. UkrainianAudioBooks.com дарує вам можливість слухати цю захоплюючу аудіокнигу онлайн абсолютно безкоштовно та без реєстрації.

🔍 У цій книзі ви повернетесь у роки 60-х і відправитесь на зустріч минулому, яке створювало сьогодення. Головна героїня, Мар'яна, розповідає про своє щасливе дитинство в селі, переживання, радощі та життєві випробування, які вплинули на її подальший шлях. Десять років по тому, коли події минулого обертаються долею, Мар'яна знову стикається зі своєю молодістю.

Ірен Роздобудько – це визнана майстриня слова, яка створює неперевершені твори, здатні проникнути в душу кожного читача. Її романи завжди вражають глибоким змістом, інтригують та залишають слід у серцях своїх прихильників.

Аудіокнига "Ґудзик 2. Десять років по тому" – це незабутній літературний досвід, який дарує можливість зануритися у світ переживань, емоцій та надзвичайних обставин. Відчуйте магію слова та загадковість життя разом з UkrainianAudioBooks.com та дізнайтеся, як події минулого вплинули на долю наших героїв. 📚🎧


Слухати ще аудіокниги автора Ірен Роздобудько:
Синдром Жанни Ебютерн
Переформулювання
Мерці
Дванадцять, або виховання жінки в умовах непридатних до життя
Амулет Паскаля

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Ґудзик 2. Десять років по тому - Ірен Роздобудько», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Ґудзик 2. Десять років по тому - Ірен Роздобудько"