Аудіокнига "Рятуйте! - Олена Пчілка"

140
0
15.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Рятуйте!" українською мовою, автора Олена Пчілка. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Рятуйте! - Олена Пчілка» написана автором - Олена Пчілка ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Світлана Дмитренко. Жанр аудіокниги «Рятуйте! - Олена Пчілка» - "📚 Українська література / 📚 Повісті й оповідання / 📚 Драмa" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Рятуйте!" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Рятуйте! - Олена Пчілка" в соціальних мережах: 
Це оповыдання – найтрагічніше з-поміж усієї прози Пчілки.

Молода сирота Надезя (Надежда) шукає свого релігійного морально-етичного ідеалу, прагне “жити по правді”, тобто чесно, без заздрості й злоби до інших людей. Проста малописьменна дівчина, сприймає світ чистим серцем, уболіває за несправедливості й кривди в ньому; розчаровується в ідеалах офіційної церкви. Познайомившись із студентом Лук’яненком, в якому відчула чесну людину, Надезя зізналася йому, що не знайшла бажаного ідеалу і в монастирі, куди її віддали по смерті батька.

Під впливом хресного батька вона стає сектанткою-штундисткою, потрапивши, по суті, в гурт релігійних фанатиків. Лук’яненко, який відвідав їхнє зібрання, пережив справжній шок, зрозумівши, що “змінити той фанатизм на раціональну думку теж навряд чи можливо. Омріяної правди Надезя не знайшла і там, залишившись психічно надламаною й потрапивши в безвихідь: “Де моя стежка і чим мені свою душу загодити – не знаю!”

У глухому куті опиняється й Лук’яненко, який перейнявся душевним станом дівчини й не бачить способів зарадити їй. Проте у фіналі твору присягає шукати виходу, не полишаючи таки надії знайти “правду”.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Рятуйте! - Олена Пчілка», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Рятуйте! - Олена Пчілка"