Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Українська література » Я, Паштєт і Армія - Кузьма Скрябін

Аудіокнига "Я, Паштєт і Армія - Кузьма Скрябін"

319
0
15.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Я, Паштєт і Армія" українською мовою, автора Кузьма Скрябін. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Я, Паштєт і Армія - Кузьма Скрябін» написана автором - Кузьма Скрябін ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Кузьма Скрябін. Жанр аудіокниги «Я, Паштєт і Армія - Кузьма Скрябін» - "📚 Українська література / 📚 Гумор / 📚 Пригоди" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Я, Паштєт і Армія" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Я, Паштєт і Армія - Кузьма Скрябін" в соціальних мережах: 
Новий твір написаний у легкому і гуморному стилі його першої книги "Я, Побєда і Берлін", і йтиметься в ній про цікавий випадок, який трапився з музикантом під час служби в армії: "У мене був дуже цікавий момент в армії. Він має називатись: "Я, Паштєт і армія". Паштєт – то мій друг армійський, який був кандидат біологічних наук, який хотів отруїти свого декана. І замість того, щоб його відправи
ти в тюрму, його відправили в армію – тоді можлива була така заміна..."

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Я, Паштєт і Армія - Кузьма Скрябін», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Я, Паштєт і Армія - Кузьма Скрябін"