Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Українська література » Гей, хто в лісі, обізвися... - Володимир Винниченко

Аудіокнига "Гей, хто в лісі, обізвися... - Володимир Винниченко"

169
0
15.06.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Гей, хто в лісі, обізвися..." українською мовою, автора Володимир Винниченко. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Гей, хто в лісі, обізвися... - Володимир Винниченко» написана автором - Володимир Винниченко ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Петро Панчук. Жанр аудіокниги «Гей, хто в лісі, обізвися... - Володимир Винниченко» - "📚 Українська література / 📚 Повісті й оповідання" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Гей, хто в лісі, обізвися..." займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Гей, хто в лісі, обізвися... - Володимир Винниченко" в соціальних мережах: 
Поки мама з бабусею пораються на кухні, готуються до Пасхи, Зінь норовить пробратись в горницю, де стоять на столі вже готові ласощі. При цьому він не так боїться маминого покарання, як страшного Корчуна з мішком, яким його завжди лякають.
Але у Зіня є план, і тоді Корчуна вже можна буде не боятись.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Гей, хто в лісі, обізвися... - Володимир Винниченко», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Гей, хто в лісі, обізвися... - Володимир Винниченко"