Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Зарубіжна література » Людина у високому замку - Філіп Дік

Аудіокнига "Людина у високому замку - Філіп Дік"

385
0
26.04.23
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Людина у високому замку" українською мовою, автора Філіп Дік. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Людина у високому замку - Філіп Дік» написана автором - Філіп Дік ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Євген Перепелиця. Жанр аудіокниги «Людина у високому замку - Філіп Дік» - "📚 Зарубіжна література / 📚 Фантастика / 📚 Роман" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Людина у високому замку" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Людина у високому замку - Філіп Дік" в соціальних мережах: 
"Людина у високому замку" - науково-фантастичний роман Філіпа Діка, опублікований в 1962 році. Дія розгортається у світі, в якому Німеччина та Японія перемогли у Другій світовій війні та поділили між собою США. Головна героїня - дівчина по імені Джуліана - живе в Сан-Франциско в 1962 році, де займається виготовленням копій книг, що набули популярності в іншому світі. Її життя змінюється, коли вона потрапляє у вир розслідування про заплутану мережу інтриг, що пов'язані з таємничим романом, який описує світ, в якому Америка перемогла у війні та японсько-німецькі сили перемогли. Через свої небезпечні дії Джуліана потрапляє в центр політичних змов та інтриг, що можуть змінити світ, який вона звикла бачити. Роман став класикою науково-фантастичної літератури, відзначається як багатошаровий та складний твір, в якому автор поєднав історичну фантазію з вивченням суспільних процесів.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Людина у високому замку - Філіп Дік», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Людина у високому замку - Філіп Дік"