Аудіокнига "Полуденна Ніч - Віталій Хало"

131
0
13.04.23
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Полуденна Ніч" українською мовою, автора Віталій Хало. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Полуденна Ніч - Віталій Хало» написана автором - Віталій Хало ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Гравлики Supersonics. Жанр аудіокниги «Полуденна Ніч - Віталій Хало» - "📚 Українська література / 📚 Повісті й оповідання" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Полуденна Ніч" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Полуденна Ніч - Віталій Хало" в соціальних мережах: 
До вашої уваги реконструкція «Слова о полку Ігоревім» — пам’ятки давньоруської літератури XII століття у дещо нестандартному форматі аудіокниги, створена колективом акторів і музикантів у Києві. Спосіб перекладу оповідань мовою сучасного мистецтва у формі літературних і музичних творів.
Від давнього «опівночі» збереглося лише слово «від автора», прочитане оригінальною «буквальною» мовою. Усе інше – це думка позаштатного автора про давні події, мотиви та почуття героїв. Драматичний сучасний український діалог акторів тісно переплітається з музикою та звуковим ландшафтом, створюючи справжню пригодницьку історію, герой якої такий же сучасний українець, як і політичні інтриги, кохання-ненависть, захоплення, страждання, іноді трагічні, іноді смішні.

«Опівдні» розповідає про те, що відчувають звичайні люди: хитрість, зраду та дурість, мужність і страх, любов, надію, страждання та бажання, коли людина росте та стає сильнішою через випробування та невдачі. Це розповідь про почуття живих, про те, чого, власне, немає в оригінальних словах Ігоря. Про те, що зв’язує, формує, надихає в нас так дивно, що в свій час стане великим подвигом, зловісною зрадою, мудрістю, розрадою, поцілунком, добрим словом або ніколи не зупиниться вічного кохання. Поки існує цей світ.
Події тих часів сприймалися як стрічки сучасної журналістики, і іноді здається, що ти вже не слухаєш їх осторонь. Ти сміливо дивишся в очі долі з надією, або бачиш дивний сон про переможеного брата, ти плачеш про кохання, яке не має надії повернутися, ти збираєш останні сили, щоб протистояти нещастю знищення, невдачі, болю, приниження неволі, і нарешті ти прийшов додому.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Полуденна Ніч - Віталій Хало», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Полуденна Ніч - Віталій Хало"