Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Українська література » Іван Федорович Шпонька та його тітонька - Микола Гоголь

Аудіокнига "Іван Федорович Шпонька та його тітонька - Микола Гоголь"

225
0
12.04.23
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Іван Федорович Шпонька та його тітонька" українською мовою, автора Микола Гоголь. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Іван Федорович Шпонька та його тітонька - Микола Гоголь» написана автором - Микола Гоголь ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Борис Лобода. Жанр аудіокниги «Іван Федорович Шпонька та його тітонька - Микола Гоголь» - "📚 Українська література / 📚 Повісті й оповідання" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Іван Федорович Шпонька та його тітонька" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Іван Федорович Шпонька та його тітонька - Микола Гоголь" в соціальних мережах: 
"Іван Федорович Шпонька та його тітонька" є частиною колекції "Вечори на хуторі біля Диканьки" Миколи Гоголя. Сатирична повість великого письменника, вперше надрукована в 1832 році.

За сюжетом дія відбувається в провінційному маєтку, де підпоручик у відставці Іван Федорович Шпонька веде ліниве існування зі своєю тіткою. І лише її нездоланне бажання одружити племінника здатне змінити життя Шпоньки ...

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Іван Федорович Шпонька та його тітонька - Микола Гоголь», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Іван Федорович Шпонька та його тітонька - Микола Гоголь"