Аудіокнига "Цяця - Кліффорд Саймак"

334
0
12.04.23
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Цяця" українською мовою, автора Кліффорд Саймак. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Цяця - Кліффорд Саймак» написана автором - Кліффорд Саймак ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Трохи більше аудіокниг. Жанр аудіокниги «Цяця - Кліффорд Саймак» - "📚 Зарубіжна література / 📚 Повісті й оповідання / 📚 Фантастика" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Цяця" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Цяця - Кліффорд Саймак" в соціальних мережах: 

"Цяця" (англ. "City") - науково-фантастична книга американського письменника Кліффорда Саймака, опублікована в 1952 році. Дія розгортається у світі майбутнього, де людство перетворило Землю на непридатне для життя місце і змушене жити у величезних містах-мегаполісах. Жителі міста-цяці вважають, що єдина мета їхнього існування - вічна боротьба за збільшення чисельності населення, але головний герой, що прийшов до міста з зовнішнього світу, починає сумніватися у цій меті. Він зустрічає дивних істот, які розповідають йому про свій погляд на життя і про те, що вони збираються зробити, щоб змінити світ. Роман викликає думки про цінності сучасного світу та нагадує про необхідність зберігання природи і людської свободи.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Цяця - Кліффорд Саймак», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Цяця - Кліффорд Саймак"