Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Зарубіжна література » Гаррі Поттер і Таємна кімната - Джоан Роулінг

Аудіокнига "Гаррі Поттер і Таємна кімната - Джоан Роулінг"

1 089
0
11.04.23
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Гаррі Поттер і Таємна кімната" українською мовою, автора Джоан Роулінг. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Гаррі Поттер і Таємна кімната - Джоан Роулінг» написана автором - Джоан Роулінг ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Сергій Москаленко. Жанр аудіокниги «Гаррі Поттер і Таємна кімната - Джоан Роулінг» - "📚 Зарубіжна література / 📚 Пригоди / 📚 Фентезі / 📚 Дитяча література" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Гаррі Поттер і Таємна кімната" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Гаррі Поттер і Таємна кімната - Джоан Роулінг" в соціальних мережах: 
Коли миршавенький ельф-домовик Добі вигулькує на Прівіт-драйв, намовляючи Гаррі Поттера не повертатися у Гоґвортс, у Гаррі виникає підозра, що ельфа підіслав його затятий суперник Драко Мелфой. Коли Рон Візлі на зачарованій летючій машині рятує його від жахливих самодурів Дурслів, Гаррі проводить решту літа в «Барлозі». Життя в родині Візлів сповнене таких неймовірних чарів, що Гаррі швидко забуває про розпачливі попередження Добі.

Але коли починається навчальний рік, зловісні слова, виведені на стіні в темному коридорі, нагадують Гаррі пророцтво Добі про те, що незабаром мають статися страшні події…

Подякувати диктору за озвучку:
PayPal: [email protected]
ПриватБанк: 5363 5420 1845 4976 Москаленко Сергій

Всі книги циклу «Гаррі Поттер»:

1. Гаррі Поттер і філософський камінь
2. Гаррі Поттер і Таємна кімната
3. Гаррі Поттер і в'язень Азкабану
4. Гаррі Поттер і Келих вогню
5. Гаррі Поттер і Орден Фенікса
6. Гаррі Поттер і Напівкровний Принц
7. Гаррі Поттер і Смертельні Реліквії
8. Гаррі Поттер і прокляте дитя

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Гаррі Поттер і Таємна кімната - Джоан Роулінг», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Гаррі Поттер і Таємна кімната - Джоан Роулінг"