Аудіокнига "Як ходити до музею - Йохан Ідема"

270
0
29.03.23
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Як ходити до музею" українською мовою, автора Йохан Ідема. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Як ходити до музею - Йохан Ідема» написана автором - Йохан Ідема ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Сергій Москаленко. Жанр аудіокниги «Як ходити до музею - Йохан Ідема» - "📚 Зарубіжна література / 📚 Саморозвиток" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Як ходити до музею" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Як ходити до музею - Йохан Ідема" в соціальних мережах: 
Тридцять дві поради дає нідерландський письменник і арт-консультант Йохан Ідема читачам, спраглим мистецьких вражень. Як найкраще скористатися знаннями музейних доглядачів? Чому ваша дитина — ідеальний гід? Чи справді портрети давніх майстрів — це прообраз сучасних селфі? Відповідаючи на такі несподівані питання, його книжка стає інструкцією з перетворення нудного блукання музейними залами на захопливу подорож, сповнену яскравих емоцій.

Щоб отримати незабутній досвід у художньому музеї, на думку автора цієї книжки, потрібно «робити багато речей інакше». І він пропонує шляхи для цього — на будь-який смак. Можливо, коли ви її прочитаєте, то побіжите до найближчого музею голяка зі складаним стільцем у руках і почнете обмацувати експонати.

А може, на довше затримаєтесь перед картиною, заговорите до незнайомого відвідувача, дослухаєтесь до вражень власної дитини. І так відкриєте нові глибини у творах мистецтва. Чи просто отримаєте насолоду від віртуальної подорожі музеями світу під час читання.
У книжці багато світла — як у вікні музею, коли дивишся крізь нього на сонячний день із прохолодної галереї.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Як ходити до музею - Йохан Ідема», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Як ходити до музею - Йохан Ідема"