Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Зарубіжна література » Самотність у мережі - Януш Вишневський

Аудіокнига "Самотність у мережі - Януш Вишневський"

603
0
24.03.23
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Самотність у мережі" українською мовою, автора Януш Вишневський. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Самотність у мережі - Януш Вишневський» написана автором - Януш Вишневський ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Характерник. Жанр аудіокниги «Самотність у мережі - Януш Вишневський» - "📚 Зарубіжна література / 📚 Сучасна проза / 📚 Роман" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Самотність у мережі" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Самотність у мережі - Януш Вишневський" в соціальних мережах: 
Книга, яка стала феноменом.
"Самотність у Мережі" - це історія віртуального кохання, що стала реальністю. Герої роману зустрічаються в інтернет-чатах, обмінюються еротичними фантазіями, розповідають історії зі свого життя. Вони втікають від реальності у віртуальний, вигаданий та створений ними світ. Світ, який шаленими темпами рухається вперед, забуваючи про все навколо.

Спілкування головних героїв поступово окреслює мету, що єднає обох – прагнення зустрічі в реальному житті. Ця зустріч готувалася дуже довго, ретельно, з усіма деталями, однак незважаючи на всі приготування доля внесла в неї свої корективи.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Самотність у мережі - Януш Вишневський», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Самотність у мережі - Януш Вишневський"