Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Українська література » Украдений син - Андрій Чайковський

Аудіокнига "Украдений син - Андрій Чайковський"

239
0
17.03.23
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Украдений син" українською мовою, автора Андрій Чайковський. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Украдений син - Андрій Чайковський» написана автором - Андрій Чайковський ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Лілія Мироненко. Жанр аудіокниги «Украдений син - Андрій Чайковський» - "📚 Українська література / 📚 Повісті й оповідання / 📚 Історична проза" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Украдений син" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Украдений син - Андрій Чайковський" в соціальних мережах: 
"Оповідання Андрія Чайковського "Украдений син" зв'язане з Запорізькою Січчю. Своїм змістом воно з тих часів, коли січове товариство вже перемінилося, коли між козацтвом почала вже ширитися думка, що не час їм воювати з татарами й турками, а пора подумати про державне життя на українських основах, за зразком інших держав. Але такі погляди не були на руку московському урядові. Він оточив Запоріжжя виходцями з Сербії, що почали вислуговуватися Москві. Запорожці спротивились тій політиці, але ж не маючи відповідної сили, не витримали в боротьбі з москалями. Ще запорізька старшина намагалась всякими висланцями-депутатами до московської столиці та хабарями рятувати те, що можна було ще врятувати, але нічого не вдалось. Москва таки зруйнувала Запоріжжя 1775 року за цариці Катерини".
Від Українського видавництва. Краків. 1941 рік.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Украдений син - Андрій Чайковський», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Украдений син - Андрій Чайковський"