Аудіокнига "Листи з Києва - Соломія Павличко"

199
0
13.03.23
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Листи з Києва" українською мовою, автора Соломія Павличко. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Листи з Києва - Соломія Павличко» написана автором - Соломія Павличко ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Ольга Чайка. Жанр аудіокниги «Листи з Києва - Соломія Павличко» - "📚 Українська література / 📚 Інше" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Листи з Києва" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Листи з Києва - Соломія Павличко" в соціальних мережах: 
Ця книжка, автором якої є вчений і літературознавець Соломія Павличко, – розповідь очевидця про політичні та культурні події бурхливих місяців 1990-1991 років, що завершились ухваленням Декларації про державний суверенітет України.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Листи з Києва - Соломія Павличко», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Листи з Києва - Соломія Павличко"