Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Українська література » Дезорієнтація на місцевості - Юрій Андрухович

Аудіокнига "Дезорієнтація на місцевості - Юрій Андрухович"

152
0
10.03.23
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Дезорієнтація на місцевості" українською мовою, автора Юрій Андрухович. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Дезорієнтація на місцевості - Юрій Андрухович» написана автором - Юрій Андрухович ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Мурашко Ігор. Жанр аудіокниги «Дезорієнтація на місцевості - Юрій Андрухович» - "📚 Українська література" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Дезорієнтація на місцевості" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Дезорієнтація на місцевості - Юрій Андрухович" в соціальних мережах: 
"Дезорієнтація на місцевості" - збірка есеїв Юрія Андруховича, вперше видана в 1997 році. Складається з трьох розділів, що містять 23 есеї.

Це спроби погляду у співіснування культурних просторів: метафізика ландшафтів; людина в дорозі; Центральна Європа як єдність і унікальність; постімперське шукання ідентичності. Три розділи - "Вступ до географії", "Парк Культури", "Про час і метод" - пропонують три різні виміри окресленої проблематики - культурно-історичний, міфопоетичний та індивідуально-екзистенційний.

Міркування про минуле проектуються на сьогодення. Автор і тут зграбно прослизає між Сциллою вигадки і Харибдою правди ( або навпаки!). І хоча він постійно підкреслює, що "спирається на голу конкретику", на мою думку, це скоріш творення нового іміджу, ніж ретро-археологічні знахідки. Навіть, більше того, це принадна артистична візія певних авторських ілюзій, поєднання дійсності з містифікацією.

Історія повторюється, як знаємо, щораз по-новому і не в останню чергу тому, що існують творчі особистості, які не полишають спроби пошуку філософського каменю, бунтують проти усталених, застарілих поглядів і спонукають до бунту нас, українців, себто жителів Європи.

Зміст:

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Дезорієнтація на місцевості - Юрій Андрухович», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Дезорієнтація на місцевості - Юрій Андрухович"