Аудіокнига "Дорога до Бога (3) - Любомир Гузар"

261
0
09.03.23
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Дорога до Бога (3)" українською мовою, автора Любомир Гузар. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Дорога до Бога (3) - Любомир Гузар» написана автором - Любомир Гузар ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Любомир Гузар. Жанр аудіокниги «Дорога до Бога (3) - Любомир Гузар» - "📚 Українська література / 📚 Саморозвиток / 📚 Інше" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Дорога до Бога (3)" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Дорога до Бога (3) - Любомир Гузар" в соціальних мережах: 
"Дорога до Бога" - це третя аудіокнига Глави УГКЦ Блаженнішого Любомира Гузара трилогії "Три дороги". Дисидент Євген Сверстюк у передмові до книги зазначає, що Блаженнішому Любомиру поставлено "такі, сказати б, світські запитання, і він їх приймає так спокійно, наче сам собі ставить.
Але що особливо важливо - це те, що ті відповіді не заздалегідь приготовані. Ми вслухаємося у них і стаємо співучасниками розв’язування задачі, що стоїть перед усіма нами".
Цього разу розмову з Першоієрархом греко-католиків веде відома українська журналістка, редактор відділу "Церква" тижневика "Дзеркало тижня. Україна" Катерина Щоткіна.

Зміст:

[spoiler]

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Дорога до Бога (3) - Любомир Гузар», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Дорога до Бога (3) - Любомир Гузар"