Аудіокнига "Чорний кіт - Едгар Аллан По"

146
0
08.03.23
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Чорний кіт" українською мовою, автора Едгар Аллан По. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Чорний кіт - Едгар Аллан По» написана автором - Едгар Аллан По ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Юрій Сушко. Жанр аудіокниги «Чорний кіт - Едгар Аллан По» - "📚 Зарубіжна література / 📚 Повісті й оповідання / 📚 Жахи" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Чорний кіт" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Чорний кіт - Едгар Аллан По" в соціальних мережах: 
"Чорний кіт" - оповідання Едґара Аллана По. Вперше було опубліковане 1843року. Це аналіз свідомості людини, що страждає від відчуття провини.

Оповідач говорить нам, що з наймолодшого віку він любив тварин. Він і його дружина мають багато домашніх тварин, у тому числі великого чорного кота на прізвисько Плутон. Кіт і оповідач були дуже прив'язані один до одного, поки останній не став зловживати алкоголем, що власне й стало початком кінця.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Чорний кіт - Едгар Аллан По», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Чорний кіт - Едгар Аллан По"