Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Зарубіжна література » Інструкція з користування - Роберт Шеклі

Аудіокнига "Інструкція з користування - Роберт Шеклі"

285
0
24.02.23
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Інструкція з користування" українською мовою, автора Роберт Шеклі. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Інструкція з користування - Роберт Шеклі» написана автором - Роберт Шеклі ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Юрій Сушко. Жанр аудіокниги «Інструкція з користування - Роберт Шеклі» - "📚 Зарубіжна література / 📚 Фантастика / 📚 Повісті й оповідання" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Інструкція з користування" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Інструкція з користування - Роберт Шеклі" в соціальних мережах: 
У глибокому космосі навіть людина з незвичайними здібностями до телекінезу має сприйматися як прилад, специфічний, але прилад. І інструкцію з її експлуатації можна створити лише на практиці...

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Інструкція з користування - Роберт Шеклі», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Інструкція з користування - Роберт Шеклі"