Аудіокнига "Амнезія - Айя Нея"

394
0
23.02.23
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Амнезія" українською мовою, автора Айя Нея. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Амнезія - Айя Нея - 1-ша Бібліотека Аудіокниг Українською Мовою Безкоштовно

0
0
00

Айя Нея
Аудіокнига українською «Амнезія - Айя Нея» написана автором - Айя Нея ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Характерник. Жанр аудіокниги «Амнезія - Айя Нея» - "📚 Зарубіжна література / 📚 Жахи / 📚 Фантастика" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Амнезія" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Амнезія - Айя Нея" в соціальних мережах: 

"Амнезія" - це науково-фантастична книга від японської письменниці Айї Неї. Головна героїня, Хіроє Хірасава, прокидається в готельному номері в Лос-Анджелесі, не згадуючи, як опинилася тут і хто вона є насправді. За допомогою відеозапису зі своєї камери та розмов з поліцейськими, Хіроє з'ясовує, що вона - агент Федерального Бюро Розслідувань, що прибула в Лос-Анджелес, щоб виконати таємне завдання. Проте її операція пішла не так, як планувалося, і тепер вона переслідується мисливцями на заставу. Хіроє вирушає на пошуки своєї істинної особистості, проте з кожним кроком вона знаходить все більше заплутаних загадок, які приводять до шокуючого розкриття правди. "Амнезія" - це напружений трилер з несподіваними поворотами, що провокує читача замислитися над сутністю істини та те, як далеко ми готові зайти, щоб її дізнатися.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Амнезія - Айя Нея», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Амнезія - Айя Нея"