Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Українська література » Чому я не хочу вертатись до СССР - Іван Багряний

Аудіокнига "Чому я не хочу вертатись до СССР - Іван Багряний"

534
0
20.02.23
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Чому я не хочу вертатись до СССР" українською мовою, автора Іван Багряний. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Чому я не хочу вертатись до СССР - Іван Багряний» написана автором - Іван Багряний ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Світлана Соколова. Жанр аудіокниги «Чому я не хочу вертатись до СССР - Іван Багряний» - "📚 Українська література / 📚 Повісті й оповідання / 📚 Історична проза" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Чому я не хочу вертатись до СССР" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Чому я не хочу вертатись до СССР - Іван Багряний" в соціальних мережах: 
Лист-памфлет Івана Багряного, у якому викладено політичну декларацію національної гідності й прав людини, яка пережила примусову репатріацію, насильство, тортури, приниження як колишній в'язень, остарбайтер, полонений, позбавлений власного імені.

У памфлеті Союз Радянських Соціалістичних Республік був представлений як «родіна-мать», що влаштувала геноцид проти власного народу, звідси й виникає інша уживана назва памфлету — «Чому я не хочу вертатися на "родіну"»?

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Чому я не хочу вертатись до СССР - Іван Багряний», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Чому я не хочу вертатись до СССР - Іван Багряний"