Аудіокнига "Каліф-чорногуз - Вільгельм Гауф"

219
0
12.02.23
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Каліф-чорногуз" українською мовою, автора Вільгельм Гауф. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Каліф-чорногуз - Вільгельм Гауф» написана автором - Вільгельм Гауф ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Оксана Новікова. Жанр аудіокниги «Каліф-чорногуз - Вільгельм Гауф» - "📚 Зарубіжна література / 📚 Дитяча література / 📚 АудіоКазка" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Каліф-чорногуз" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Каліф-чорногуз - Вільгельм Гауф" в соціальних мережах: 
Це казка про пригоди багдадського каліфа хасидів і його візира. Правитель був сміливим і хорошою людиною, і народ любив його. А візир був вірним і відданим його товаришем. І ось, одного разу з ними сталася дивна історія.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Каліф-чорногуз - Вільгельм Гауф», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Каліф-чорногуз - Вільгельм Гауф"