Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Українська література » Прихисток сповна злодіїв - Володимир Кузнєцов

Аудіокнига "Прихисток сповна злодіїв - Володимир Кузнєцов"

253
0
04.02.23
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Прихисток сповна злодіїв" українською мовою, автора Володимир Кузнєцов. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Прихисток сповна злодіїв - Володимир Кузнєцов» написана автором - Володимир Кузнєцов ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Сергій Левчук. Жанр аудіокниги «Прихисток сповна злодіїв - Володимир Кузнєцов» - "📚 Українська література / 📚 Повісті й оповідання / 📚 Містика / 📚 Жахи" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Прихисток сповна злодіїв" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Прихисток сповна злодіїв - Володимир Кузнєцов" в соціальних мережах: 
Збірка, яку ви зараз слухаєте, має довгу історію. Оповідання, що увійшли до неї, на позір не пов’язані між собою, утім, усі вони – як українських авторів, так і світових майстрів, свого часу стали певними віхами у для української темної літератури. Перші переклади, перші видання культової класики, перші антології українських жахів і містики. Нині цей доробок складає вже десятки томів – і тому було лиш питанням часу, щоб вони почали втілюватися в голосі.

Ця збірка – це й шлях декламаторів, від перших, обережних спроб, до професійної діяльності, коли вже укладені угоди з видавцями і платформами, і українські жахи цілком офіційно звучать з ваших пристроїв.

Ця збірка – це перший випадок, коли ви почуєте не поокремі оповідання, розкидані мережею, а укладену добірку. Першу в започаткованій серії, яка, сподіваємося, матиме ще багато випусків.

Тож, бажаємо приємного – і моторошного – прослуховування.

Завжди ваші,

Голоси з темної кімнати

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Прихисток сповна злодіїв - Володимир Кузнєцов», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Прихисток сповна злодіїв - Володимир Кузнєцов"