Аудіокнига "Платон - Федон"

239
0
03.02.23
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Платон" українською мовою, автора Федон. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Платон - Федон - 1-ша Бібліотека Аудіокниг Українською Мовою Безкоштовно

0
0
00

Федон
Аудіокнига українською «Платон - Федон» написана автором - Федон ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Характерник. Жанр аудіокниги «Платон - Федон» - "📚 Зарубіжна література / 📚 Інше" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Платон" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Платон - Федон" в соціальних мережах: 
Юнак Федон переповідає розмови, які Сократ, засуджений владою Афін, мав зі своїми друзями перед тим, як випив отруту і помер.
Сократ у цьому творі постає людиною, наділеною високими чеснотами, оточену друзями, переважно далекими від філософії, котрі філософствують через спілкування, доходячи до мудрості, єдиної, на думку Сократа, справжньої втіхи та здобутку в людському житті.

"Федон" належить до найбільш відомих діалогів Платона. Це також один з найважливіших текстів в історії європейської культури, присвячених питанню безсмертя душі.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Платон - Федон», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Платон - Федон"