Аудіокнига "Вітер з України - Леся Храплива"

241
0
02.01.23
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Вітер з України" українською мовою, автора Леся Храплива. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Вітер з України - Леся Храплива» написана автором - Леся Храплива ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Андрій Пістун. Жанр аудіокниги «Вітер з України - Леся Храплива» - "📚 Українська література / 📚 Дитяча література" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Вітер з України" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Вітер з України - Леся Храплива" в соціальних мережах: 
"Чи знаєте, що воно значить, коли повіє вітер десь здалека-далека, порушить гіллям дерева, що біля вашого віконця, і немов тихо-тихесенько шепче-промовляє до вас?"- запитує авторка на початку своєї збірки. А вітер цей прилинув до нас з Батьківщини, тому кожна казка, кожне оповідання просто насичені великою любов'ю до України, до всього, що тільки пов'язане з нею.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Вітер з України - Леся Храплива», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Вітер з України - Леся Храплива"