Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Українська література » Цар Плаксій та Лоскотон - Василь Симоненко

Аудіокнига "Цар Плаксій та Лоскотон - Василь Симоненко"

212
0
15.12.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Цар Плаксій та Лоскотон" українською мовою, автора Василь Симоненко. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Цар Плаксій та Лоскотон - Василь Симоненко» написана автором - Василь Симоненко ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Олександр Шевчук. Жанр аудіокниги «Цар Плаксій та Лоскотон - Василь Симоненко» - "📚 Українська література / 📚 Дитяча література / 📚 Казка / 📚 Віршовані твори" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Цар Плаксій та Лоскотон" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Цар Плаксій та Лоскотон - Василь Симоненко" в соціальних мережах: 
Казку "Цар Плаксій та Лоскотон" Василь Симоненко створив дуже швидко - за одну ніч. Він написав її для свого маленького сина Лесика. Твір був опублікований у 1936 році і здобув популярність.

"Цар Плаксій та Лоскотон" можна схарактеризувати як віршовану феєрію. Веселий, жартівливий тон вірша, суміжне римування роблять його надзвичайно легким для сприйняття і запам’ятовування. Промовисті імена та назви інтригують, а дотепний гумор - приємно розважить юних читачів та слухачів.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Цар Плаксій та Лоскотон - Василь Симоненко», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Цар Плаксій та Лоскотон - Василь Симоненко"