Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Українська література » Доктор Серафікус - Віктор Домонтович

Аудіокнига "Доктор Серафікус - Віктор Домонтович"

419
0
29.11.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Доктор Серафікус" українською мовою, автора Віктор Домонтович. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Доктор Серафікус - Віктор Домонтович» написана автором - Віктор Домонтович ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Аппекс. Жанр аудіокниги «Доктор Серафікус - Віктор Домонтович» - "📚 Українська література / 📚 Роман" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Доктор Серафікус" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Доктор Серафікус - Віктор Домонтович" в соціальних мережах: 
Сюжет твору розгортається навколо стосунків недоладного відлюдника-інтелектуала пана Комахи (який отримав прізвисько доктор Серафікус через, надмір серафічності. Серафічний - отже янгольський.) з людьми, що складають його найближче і, фактично, єдине оточення: з п'ятирічною дівчинкою Ірцею, давнім другом, художником Володимиром Корвином та акторкою Вер Ельснер.

Асоціальний доктор, в певний момент свого життя опиняється в ситуації, коли єдиною людиною, з якою він має нагоду поспілкуватися за цілий день виявляється мала Ірця. Неусвідомлене почуття самотності героя виявляється в його прагненні мати дитину, проте про стосунки з жінками Комаха не хоче навіть думати. В цей час Володимир Корвин знайомить Серафікуса з талановитою, ексцентричною та вродливою Вер.
Та чи складуться їхні стосунки ?

«Доктор Серафікус» - роман українського письменника Віктора Петрова-Домонтовича, написаний у 1929 році й опублікований вперше у 1947 році в Німеччині. Роман був створений безпосередньо перед зникненням автора з літературного обрію.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Доктор Серафікус - Віктор Домонтович», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Доктор Серафікус - Віктор Домонтович"