Аудіокнига "Лимерівна - Панас Мирний"

1 604
0
28.10.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Лимерівна" українською мовою, автора Панас Мирний. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Лимерівна - Панас Мирний» написана автором - Панас Мирний ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Наталія Ужвій. Жанр аудіокниги «Лимерівна - Панас Мирний» - "📚 Українська література / 📚 Аудіо-вистава / 📚 Драмa / 📚 П'єса" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Лимерівна" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Лимерівна - Панас Мирний" в соціальних мережах: 
"Лимерівна" - це роман українського письменника Панаса Мирного, опублікований в 1882 році. Головна героїня, Лимерівна, - молода красива жінка, яка відчуває себе ув'язненою в незадовільному шлюбі зі старим багачем. Вона потрапляє в коло суспільства, яке рухається до соціальних змін і визначальної ролі революційних ідей. Лимерівна стає активним учасником цього процесу, який призведе до переоцінки її життєвих цінностей і змін у власному ставленні до себе та своїх близьких. Роман є психологічною драмою, яка досліджує внутрішній світ головної героїні і проблему жіночої самореалізації у традиційному суспільстві. Він також має важливу історичну цінність, як частину української літературної спадщини, що розкриває складні соціально-економічні і політичні процеси кінця 19 століття на теренах України.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Лимерівна - Панас Мирний», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Лимерівна - Панас Мирний"