Бібліотека сучасних аудіокниг » 📚 Зарубіжна література » Зовнішня історія. Penis. Керівництво з експлуатації - Стурла Пілског

Аудіокнига "Зовнішня історія. Penis. Керівництво з експлуатації - Стурла Пілског"

564
0
14.09.22
В нашій українській бібліотеці можна безкоштовно слухати онлайн аудіокнигу "Зовнішня історія. Penis. Керівництво з експлуатації" українською мовою, автора Стурла Пілског. Бібліотека дає можливість слухати книги онлайн українською повні видання на будь-якому гаджеті (мобільному телефоні або десктопі) на нашому сайті аудіокниг UkrainianAudioBooks.com.
Аудіокнига українською «Зовнішня історія. Penis. Керівництво з експлуатації - Стурла Пілског» написана автором - Стурла Пілског ви можете слухати аудіокниги українською онлайн безкоштовно на UkrainianAudioBooks.com. Читає книгу (озвучує) Сергій Москаленко. Жанр аудіокниги «Зовнішня історія. Penis. Керівництво з експлуатації - Стурла Пілског» - "📚 Зарубіжна література / 📚 Саморозвиток / 📚 Інше" є найбільш популярним жанром для сучасного слухача, а книга "Зовнішня історія. Penis. Керівництво з експлуатації" займає почесне місце серед усієї колекції творів в жанрі "📚 Повісті й оповідання".
Поділитися аудіокнигою "Зовнішня історія. Penis. Керівництво з експлуатації - Стурла Пілског" в соціальних мережах: 
Чоловічий статевий орган — це позачасове джерело задоволення, сорому і дискусій. І хоча погляди на пеніс змінювалися від епохи до епохи та від культури до культури, первинна функція органу залишилася незмінною впродовж тридцяти тисяч років. І здається, орган, який був предметом такої уваги, вже не приховує жодних таємниць і не дивує. Але це не так. До цього надважливого елементу чоловічого тіла лишається стільки запитань (і більшість від самих чоловіків). Ідеальний розмір та гонитва за сантиметрами, тортури інквізиції та операції зі збільшення пенісу, потрібна-непотрібна крайня плоть, ерекція та еяколяція; як боротися зі статевими дисфункціями, травматичний досвід, маленькі, але важливі яєчка, де шукати чоловічу точку G, місцезнаходження та таємниці простати — ви будете здивовані тим, що приховує та на що вповні здатен найголовніший символ маскулінності.

Увага!

Аудіоплеєр зберігає позицію відтворення в куках вашого браузеру. Ви зможете у будь-який момент продовжити відтворення аудіокниги «Зовнішня історія. Penis. Керівництво з експлуатації - Стурла Пілског», після закриття браузеру.

Коментарі і відгуки (0) до аудіокниги "Зовнішня історія. Penis. Керівництво з експлуатації - Стурла Пілског"